آخرین خبرها

رزرو مشاوره

یک دانش آموز خوب میدونه که برنامه‌ریزی بدون مشاوره حتماً یکی از بیهوده ترین کارهای دنیا خواهد بود. هرگاه خواستیم برنامه‌ریزی کنیم باید از چند نفر الگو بگیریم ،
هر گاه برای زندگی خودمان هم خواستیم برنامه ریزی کنیم ،باید از افراد آگاه وبا تجربه ی این قضیه استفاده کنیم و از آنها نظر و مشترک بگیریم.پس نمیشه مثل خیلی از سایت ها و افرادی که صرفا یک برنامه ریزی در قالب یک ورقه A4 ارائه میدن و جدول کشی شده و برنامه ریزی را به یک ورق محدود می کنند، اعتماد کرد.همواره باید بدانیم که دقیقا از طریق چه سیستمی و به چه دلیلی باید این کار را کنیم؟برنامه ریزی بدون مشاوره یعنی عملی کورکورانه،یعنی انجام دادن و عمل کردن و مقید بودن کورکورانه و متعصبانه به چیزی،اگر دلیل هر چیزی را بدانیم آنگاه می توانیم ۱۰۰ درصد با جدیت بیشتر و شناخت کامل‌تر آن کار را انجام دهیم.
سیستم برنامه ریزی و مشاوره استاد محمدی ،جزو بهترین سیستم‌های نظارتی و مشاوره‌ای بر دانش آموز است.مادر سیستم برنامه ریزی و مشاوره ای به این معتقد هستیم که دانش‌آموز باید همه اشکالات و ایرادات مطالعاتی خود را در طول انجام برنامه رفع کند و این اشکالات مثل مشکل کند خوانی، وسواس مطالعاتی ،روش مطالعه هر درس و نحوه مرور هر درس و نحوه تست زدن هر درس و نحوه برخورد هر درس با هر کتاب که چگونه باید مطالعه شود و چه طور خوانده شود به دانش آموز در طی جلسه مشاوره تلفنی یا حضوری از سیستم مشاوره ای ارائه میشه.برنامه ی ریزی پایه و اساس یک نقشه یک ماهه یا نقشه موفقیت یک دانش آموز خواهد بود و بر اساس برنامه ریزی دانش آموز یک سیستم مشاوره ای محور با چکینگ مستمر و شبانه به صورت الزامی و به صورت منظم به دانش آموز کمک خواهد کرد تا مقصد و نقشه راه خود را تا انتها درست برود دقیقا به مثال پلیس راه هایی می مانند که در بین جاده برای چک کردن سرعت مطمئنه اتوبوس‌ها و مسافران و راننده ها استفاده می شود.باید هر شب دانش آموز با ارائه گزارشی که می دهد برنامه ریزی اش چک شود که چقدر امروز در درس خواندن منظم بوده و پیشرفت داشت؟جلوگیری از بی انگیزی که یکی از مهمترین مشکلات دانش آموزان است در طی جلسات مشاوره برای دادن انگیزه و روحیه برای ارائه برنامه ریزی مناسب و دادن
انرژی و تقویت دانش‌آموز و تزریق این نیرو الزامیست.در سیستم مشاوره و برنامه ریزی استاد محمدی به طور منظم به دانش‌آموز در ارتباط خواهد بود تا دانش آموز بعد از گذشت دو الی سه ماه خود تبدیل به یک مشاور کامل شود.ما در این سیستم بر این معتقدیم که دانش آموز تنها وظیفه درس خواندن را بر عهده دارد و تمامی کارها و تمامی حاشیه های مرتبط تحصیلی اعم از کی بخونم ؟کی دوره کنم؟ کی تست بزنم ؟کی تموم کنم؟ کی بتونم جمع بندی کنم ؟استرس دارم و نحوه مطالعه هر درس چطوریه؟ و نحوه برنامه ریزی هر درس چیه؟ و نحوه خوندن هر درس چیه ؟ و… باید به عهده سیستم مشاوره بگذارند.ما تنها فقط و فقط ذهن دانش آموز را از تمام دغدغه ها گرفتیم و تمرکز بر روی خواندن و یادگیری داریم.اینکه دانش آموز تا می‌تواند فقط در طول روز بخواند و کی مرور کند با برنامه‌ریزی مشخص میشود و کی بخواند و کی تست بزند و کی دوره کند و کی جمع‌بندی کند و حتی کی به تسلط برسد ؟همه اینها جزو نگرانی هر دانش آموز است که در این سیستم مشاوره و برنامه ریزی این نگرانی‌ها از دانش آموز گرفته میشود و با برنامه مطمئنه که هر روز ارائه می شود و با چکینگ منظم و مستمر شبانه ،دانش آموز مطمئن خواهد بود که مسیر و هدف ۱۰۰% به نتیجه خواهد رسید و صد در صد درست است و به موفقیت می‌رسد.دانش آموزی که مقصدش مشخص باشد و مسیر مشخص باشد و راه را با سرعت مطمئنه به درستی رود و تمامی قوانین رانندگی را انجام دهد این دانش‌آموز خواه یا ناخواه خود به مقصد خواهد رسید.ما بر آنیم که همه تمرکز دانش آموز را بر یادگیری بگذاریم و خواندن درست و تمام مشکلات و تراز کم آزمون و کم تحرکی و بی حوصلگی و بی انگیزگی دانش آموز را بگیریم و در مشکلات بد مطالعاتی مثل کندخوانی و وسواسی را بگیریم و راهکارها را ارائه بدهیم و تمرکز را ارائه دهیم تا با دانش آموز با داشتن تمرکز کافی صرفاً در تمام روز با آسایش درس بخواند.
خدمات و نحوه کار سیستم مشاور ای آکادمی استاد محمدی:
ارائه برنامه ریزی دقیق و منظم و مو به مو روزانه دانش آموز. ارائه برنامه مروری و برنامه تست زنی و برنامه جمع بندی ویژه تسلط دانش آموز و بازیابی دانش آموز از مطالب عقب افتاده و نخوانده و مرور نشده.مشاوره های تلفنی منظم و ماهانه و هفتگی و چکینگ مستمر و تماس‌های یک شب درمیون با دانش آموز به صورت مستقیم و مستمر و منظم به جهت چک کردن و ارائه راهکارهای مشاوره ای.آموزش مطالعه هر درس. آموزش مطالعه دروس عمومی و روش مطالعه هر درس .آموزش تست زنی. آموزش افزایش سرعت مطالعه. آموزش عدم کند خوانی. آموزش رفع عدم تمرکز.آموزش برنامه ریزی همچنین والدین دانش آموز می توانند در ماه یک جلسه مشاوره ای برای اطلاع و آگاهی از روند پیشرفت دانش آموز خود با هماهنگی قبلی داشته باشد.بنابراین مجدد تکرار خواهیم کرد که این سیستم نظارتی سخت و سنگین و پیگیر تنها و تنها ویژه دانش آموزان است که متعهد باشند و نیاز به سخت گیری و پیگیری داشته باشد و بنابراین اگر دانش‌آموزانی هستید که از سختگیری بدتان می آید یا نمی خواهید که زور بالای سرتان باشد تا درس بخوانید وارد این سیستم مشاوره ای نشوید. ما همچنان با با سختگیری معتقدیم که سختگیری و زور باعث می شود دانش آموز پیشرفت کند و اگر دانش آموزی هستید که نیازمند سختگیری و الزام و پیگیری شبانه هستید و همچنین خواستار رفع عادات مشاوره ای و رفع ایرادات و اشکالات مشاوره ای خود هستید این سیستم یکی از بهترین سیستم های مشاوره ای برای شما خواهد بود اما اگر اما اگر جز دسته اول نیستید و از سختگیری و پیگیری بدتان می آید این سیستم به هیچ وجه به شما پیشنهاد نمی شود و اگر افراد راحت طلب هستید که نمی خواهید برای موفقیت خود و اهداف خود زندگی کنید و برای موفقیت و اهداف خود تلاش کنید این سیستم برنامه ریزی به شما توصیه نمی‌شود چون ما متعهد هستیم به کار و متعهد هستیم به برنامه‌ریزی و متعهد هستیم به موفقیت و متعهد هستیم به تصمیم و انگیزه و هدف و تلاشی که برایش قرار شده است در طول یک سال آینده برای کنکوری که می خواهید قبول شوید و به آرزوی خود و آینده خود متعهدیم و همین امر موجب می‌شود که دانش‌آموزان ما با این تعهد وارد سیستم مشاوره شوند و اگر دانش آموز این تعهد و این انگیزه و این سختگیری را نمی طلبد و راحت طلب است این سیستم به او کمک نمی کند.

این سیستم مشاوره تخصصی توسط بسیاری از دانش آموزان استفاده و نتیجه داده است.

 

قوانین:

قوانین سیستم مشاوره و برنامه ریزی استاد محمدی
۱_تعهد دانش آموز به انجام برنامه ها در طول یک روز.
۲_تعهد دانش آموز به انجام و ارائه گزارش کار های شبانه در طول هر شب.
عدم ارائه گزارش کار یا عدم پاسخگویی به تماس های مشاوره ای عواقبش بر عهده دانش آموز خواهد بود و عدم پیگیری و پایبندی دانش آموز به قوانین و مقررات نشان‌دهنده عدم تعهد دانش آموز نسبت به برنامه ریزی و مشاوره است که در صورت پیش آمدن این موضوع بار اول اخطار میدهیم و اگر برای بار دوم دانش آموز این کار را تکرار کند از سیستم مشاوره ای اخراج خواهد شد.
قوانین انصراف:
۱_ چنانچه دانش آموزی بعد از ثبت نام و پرداخت وجه تا قبل از جلسه اول از سیستم مشاوره ای انصراف دهد کل مبلغ مشاوره برای او برگشت داده میشود.
۲_چنانچه بعد از گذشته جلسه اول و ارائه برنامه ریزی دانش آموز انصراف دهد انصراف او قابل قبول نیست و امکان لغو یا کنسل یا انتقال مشاوره به فرد دیگر وجود ندارد.ثبت نام در سیستم مشاوره و برنامه ریزی به معنی آن است که تمام موارد بالا به صورت کامل مطالعه شده و تمامی شرایط و قوانین مورد قبول شما واقع شده است.

وظایف دانش اموز:

الف)انجام تکالیف :دانش اموز موظف است تمامی تکالیف و برنامه ریزی که ب وی داده شده است را  دقیقا مو به مو بر اساس ان چیزی که بر طبق برنامه ریزی به او داده شده است با نظر و همکاری مشاور خود به انجام  رساند.

ب)چنانچه در صورت تغییر و مراتب برنامه با مشاور خو در میان بگذارد.

ج)در صورت عدم انجام برنامه و یا انجام ناقص برنامه روزانه دانش اموز موظف است مراتب را به اطلاع مشاور خود برساند.

د)دانش اموز موظف است هر شب با ارسال گزارش کار عملکرد روزانه خود را برای مشاور خود ارسال کرده و وی را نسبت ب انجام مسایل و تکالیف روزانه خود مطلع سازد.

توجه:هرگونه سستی و عدم ارسال گزارش روزانه توسط دانش اموز عواقب ان برعهده خود دانش اموز بوده.

وظایف والدین:

والدین موظف اند بر روی برنامه ی فرزندان خود نظارت کامل و تمام داشته باشند.

همچنین والدین موظف اند در انجام برنامه ریزی تکالیف که از سوی مشاور به دانش اموز خود داده شده است نظارت کافی و کامل داشته باشند.

همچنین والدین در صورت مشاهده هرگونه ناراحتی اختلال و بی نظمی دانش اموز در منزل و همچنین عدم صداقت دانش اموز در ارسال گزارش کار مراتب را به مشاور اطلاع دهند.

همچنین والدین میتوانند در طول ماه با انجام تماس های تلفنی با مشاور از فعالیت ها و روند پیشرفت تحصیلی دانش اموز خود مطلع شوند.

 

توضیحات طرح و خدمات مشاوره ای از زبان استاد محمدی

میتوانید هم اکنون از دو روش زیر اقدام فرمایید:

پرداخت آنلاین:

online_Payment

 

 

 

 

با کارت های عضو شتاب هم اکنون میتوانید به راحتی یک کلیک هزینه را پرداخت کنید.

لطفا پس از واریز شماره پیگیری+ ساعت دقیق  را به شماره ی ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیامک کنید.

 

تخفیف ویژه ی هزینه ی مشاوره

 

[purchase_link id=”8247″ text=”ادامه مرحله پرداخت” style=”button” color=”orange”]

 

نکته :درصورت پردخت هزینه مشاوره بیش از دوماه ویا بصورت یکجا تا کنکور ۹۷ وبهره مندی از میزان تخفیف بیشتر پرداخت یکجا عبارت “مشاوره کامل را به شماره ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیامک نمایید

—————————————————————————————————

پرداخت به  روش کارت به کارت:

شماره کارت بانک ملت۴۵۴۹-۲۶۹۱-۳۳۷۸-۶۱۰۴به نام سید عاصم محمدی :

لطفا پس از واریز ساعت دقیق + شماره پیگیری را به ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیامک دهید.

 

sig

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *

Watch Dragon ball super