معرفی خدمات

چرا  واقعا ما به یک مشاور نیاز داریم؟

بارها و بارها پیش اومده که دانش اموزان برای درسهایی که ضعیف هستند نیاز به کلاسهای تقویتی دارند.و دران از دبیران میخواهند که نکات و ریزه کاری های هر فصل و مبحث را برایشان با زبان قابل فهم و ساده توضیح دهند.درخصوص مشاوره نیز همینطور است.دانش اموز با مراجعه به مشاور از او میخواهد که به اون برنامه ریزی  کردن مدیریت زمان داشتن تناسب مطالعاتی داشتن را به او یاد بدهد.همانطور که میدانید در تعریف کنکور میگوییم که بزرگترین ماراتن علمی کشور واین بدان معناست که کنکور نیز به نوعی مسابقه است شما وقتی در مسابقه ماراتن شرکت میکنید باید دارای یک تعادل باشید تعادلی که درطول مسیر ۴۲ کیلومتری بتوانید با تقسیم نیرو و انرژی و توان جسمانی خودتان این مسیر را تااخر به سلامت به پایان برسانید.که این خود نیازمند اموزش و تمرین و ممارست است.پس باید اینهارو درنظر داشته بشید که تمامی این پروسه ها نیازمند یک همراه و یک مشاور یک راهشناس خبره بعنوان متخصص کنکور برای شما باشد.وقتی شما به یک مسافرتی میروید قبلا از ان تمامی کارهارا وسایل هارا اماده میکنید واگر مسیری برایتان تازگی داشته باشد که اولین بار به انجا سفرمیروید همواره از طریق نقشه و تابلوهای راهنما مسیرهای گوناگون مکان های مختلف انرا شناسایی میکنید تا از مسیر درست خارج نشوید.باید درخاطر داشت که دانش اموز درطول ۱۲سال گذشته ی خود به شیوه ی مدرسه ای درس خوانده شب امتحان یک کتاب را ازصبح تا شب بخواند و فردای انروز انرا امتحان دهد.اما بعداز ۱۲سال عادت داشتن به این سیستم اموزشی به یکباره درگیره ازمون کنکوری میشود که در ان نه یک کتاب و درس بلکه تمامی درسهای کل سه سال گذشته ی خودرا بادقت هرچه تمام تر مطالعه -خلاصه نویسی-تست اموزشی-تست زماندار-تسلط و تثبیت کند انهم در مدت زمانی کمتر از یک سال خب به طبع نمیشود با شیوه ی ۱۲سال گذشته ی خود انرا دنبال کند چون دایما حتی تا خوده روزقبل کنکور باید تمامی مطالب را بصورت مستمر و دایم به کررات مرور کرده تست زده و خودرا به سطح بالایی از تسلط برساند.پس دراینجا لازم است که همانطور که یه دانش اموز برای اموزش مطلبی که تازه قرار است یادبگیرد یا کلاس رزمی شرکت کند درجلسات مختلف به نزد استاد رفته تااموزش لازم را ببینید باید دراین حوزه هم نزد مشاور رفته تا اموزش های لازم با تغیییرات جدید اموزشی را ببیند.

“خیلی از دبیران میگویند نیازی به مشاور نیست!ماخودمان به تو برنامه میدهیم.” این جمله جز جملات پرتکراری است که هرروز به ما گفته میشود.اما باید این سوال را با ریزه کاری دقیق تری جواب داد!

یک دبیر در یک درسی مثل ریاضی ویا شیمی صرفا در ان درس متخصص است و میتواند نظری ارایه دهد اما باید درنظر داشت که یک مشاور باید چیزهایی فراتر از یک درس را برای دانش اموز بعهده بگیرد. دبیر صرفا وظیفه ی اموزش یک درس را بعهده دارد اما یک مشاور باید درقالب بازه زمانی یک هفته تمامی دروس را باتوجه به نقاط ضعف و قوت دانش اموز تنظیم نماید و این دلیل ان است که میگوییم برنامه ی هرفردی باید فردی و شخصی باشد.مشاور باید روحیه های فردی دانش اموز را درنظر بگیرد روحیه ی حساس و استرس های دانش اموز علل کند خوانی و بی انگیزگی  و کلی مشکلات هیجانی فراشناختی را نیز درمان کند.بنابراین صرف یک برنامه دادن نیست.اگراینگونه است هیچ دانش اموز و حتی دبیری قبول نمیکند که یک جلسه نزد دبیر کلاس رفته و یه جزوه ای بگیرد و خودش بخواهد ادامه دهد چون هم دبیر و هم دانش اموز دراین خصوص اتفاق نظر دارند که باید اموزش ها کاملا متناسب و به روز رو در رو داده شود.

چرا هزینه های مشاوره بالاست؟

درست است که دراین برهه از زمانی هزینه های کلاس و کنکور بالاست اما باید هموراه درنظر داشت که جلسات مشاوره اقای محمدی بصورت پکیجی  و با کیفیت کامل بوده و همانند خیلی از موسسات صرفا یک برنامه ریزی ساده کیلویی ویا مشاوره های تلفنی کوتاه سه چهاردقیقه ای نخواهد بود.وازطرفی باید درنظر داشت که در ازای مبالغی که دریافت میشود چه خدماتی به دانش اموز ارایه میشود.این جلسات مشاوره بصورت کاملا اختصاصی و شخصی فرد به فرد بوده که مستقیما با خوده اقای محمدی درارتباط خواهید که دران جلسات مشاوره فردی که شامل موضوعات -اموزشی تستی- اموزش خلاصه نویسی- مدیریت زمان -تند خوانی- جلوگیری از کند خوانی-انگیزشی و نحوه مطالعه دروس بوده که باتوجه به ویژگی های شخصی هردانش امو راه حل مناسب بااو ارایه میشود.در اینجا جادارد به این نکته اشاره کرد که عده ای از دانش اموزان میگویند که به جهت کاهش هزینه تعداد جلسات مشاوره را که ده جلسه در هر ماه بوده کمتر کرده و صرفا برنامه ریزی ارایه شود که دراینجا باید دوباره به همون مثال بالا دبیر و ارایه جزوه بدون کلاس ارجاع داده شود.

 

انواع مشاوره های غیر حضوری

مشاوره ماهیانه

مشاوره ماهیانه شامل:

 

  1.  هشت جلسه تماس تلفنی با دانش اموز در طول ماه شامل:جلسات تلفنی مشاوره ای .برنامه ریزی.انگیزشی.رفع اشکال دانش اموز.پاسخ گویی به سوالات دانش اموز و تحلیل و ارزیابی.یادگیری اموزش تست زنی.روش ها و کنترل مدیریت زمان.کنترل هیجان.روش های هوش شناختی.روش های برنه ریزی منسجم و روش مدیریت زمان.
  2. تحلیل و ارزیابی گزارش کار و بررسی و رفع نواقص گزارش کارهای شبانه دانش اموز به صورت مستمر و پیاپی.
  3. اموزش تناسب مطلعاتی دانش اموز همراه درس های مدرسه و کلاس های فوق.برنامه ریزی متناسب با کلاس های دانش اموز درس های مدرسه و امتحانات وازمون های ازمایشی دانش اموز.
  4. برنامه ریزی فردی و شخصی متناسب با نقاط ضعف و قدرت دانش اموز
  5. برنامه های جمع بندی و کلی وتسلط رساندن مطالب مطالعه شده.
  6. برگزاری ازمون های ازمایشی هفتگی به صورت جمع بندی ویژه مطالب مطالعه شده دانش اموز(از بهمن ماه تا کنکور).
  7. ایجاد تغییرات مناسب در برنامه ریزی در صورت انجام اشکال و عدم رسیدن دانش اموز به برنامه ریزی ها.

در مشاوره مستمر ماهیانه شما هفته ای یک بار برنامه ریزی درسی که بصورت روزانه و هفتگی و ازهمه مهمتر مطابق برنامه های کلاس -امتحانات -و ازمون ازمایشی (قلمچی-گزینه دو-سنجش-گاج)  بوده دریافت میکنید،این برنامه ریزی کاملا شخصی است و متناسب با نیاز های شما نوشته شده است.

جلسات مشاوره تحصیلی: در مشاوره ماهانه به صورت مستمر انجام میپذیرد،در طرح تلفنی دانش آموز میتواند هفته ای دو جلسه (بطورمتوسط هر هفته دوجلسه و۸ جلسه درماه )مشاوره ی تلفنی خواهد داشت و اشکالات خود را به صورت کامل با خوده شخص استاد محمدی مطرح و رفع نماید،بررسی کارنامه های آزمون آزمایشی،حل مشکلات انگیزشی،آموزش تکنیک های تست زنی،رفع افات مطالعاتی نظیر کند خوانی،کمال گرایی،وسواس خواندن،اموزش نحوه مطالعه هردرس، اموزش نحوه خلاصه نویسی و مرور و… میتوانند موضوعات جلسات باشند.

لازم بذکرست از فواید این جلسات این بوده که دانش اموز با صرف فقط دو الی سه ماه مشاوره گرفتن خود تبدیل به یک مشاور شده و میتواند خودش با تکنیک هایی که یاد گرفته برنامه ریزی کرده و مطالعه ای قوی داشته باشد.دقیقا به مثال آموزش رانندگی که فرد بعد از گذراندن ده جلسه تعلیمات رانندگی،خود دیگر میتواند رانندگی کرده و تااخر ادامه دهد.

پیگیری و چکینگ: شما پس از اجرای روزانه برنامه گزارشات خود شامل ساعت مطالعه و تعداد تست حل شده را به صورت مستقیم از طریق تلگرام،پیامک یا ایمیل به شخصی استاد محمدی خواهید فرستاد،گزارشات بررسی و بازخورد عملکرد به شما داده خواهد شد.

تحلیل و ارزیابی گزارش کار: هر دانش اموز باارسال گزارش کار خود به طور شبانه و مستمر (هر دوشب یکبار)یک تحلیل از روند گزارش کار خود دریافت میکند تا باارزیابی انجام شده براساس گزارش کار خود به ایرادات و مشکلات خود پی برده و انهارا رفع نماید.

در سال های اخیر بسیاری از رتبه های تک رقمی،دو رقمی و سه رقمی کنکوری از جلسات مشاوره استاد محمدی بصورت حضوری ویا غیر حضوری استفاده کردند.

این سیستم مشاوره تخصصی توسط بسیاری از دانش آموزان استفاده و نتیجه داده است.

 

مشاوره تک جلسه ای

مشاوره تک جلسه ای شامل یک جلسه برای پرسش و پاسخ،گفتگو و رفع اشکالات آموزشی مشاوره ای شماست،شما شاید در مسیر موفقیت خود به مشکلات زیادی بر بخورید مشکلاتی مثلِ نتیجه نگرفتن در آزمون های آزمایشی و کم بودن تراز و درصد، مشکلات مطالعه و درس خواندن مانند بی انگیزگی برای مطالعه،کند خوانی و یا هر مشکلی که ممکن است برای یک دانش آموز و دانشجو پیش بیاید و سد راه موفقیت او شود، این یک جلسه مخصوص رفع اشکالات شماست.

**نکته قابل توجه

دانش آموز عزیز توجه کنید مشاوره تک جلسه ای شامل فقط پرسش و پاسخ مشاوره تحصیلی و رفع مشکلات آموزشی میباشد و برنامه ریزی در این نوع مشاوره انجام نمپذیرد.

 

قوانین:

وظایف دانش اموز:

الف)انجام تکالیف :دانش اموز موظف است تمامی تکالیف و برنامه ریزی که ب وی داده شده است را  دقیقا مو به مو بر اساس ان چیزی که بر طبق برنامه ریزی به او داده شده است با نظر و همکاری مشاور خود به انجام  رساند.

ب)چنانچه در صورت تغییر و مراتب برنامه با مشاور خو در میان بگذارد.

ج)در صورت عدم انجام برنامه و یا انجام ناقص برنامه روزانه دانش اموز موظف است مراتب را به اطلاع مشاور خود برساند.

د)دانش اموز موظف است هر شب با ارسال گزارش کار عملکرد روزانه خود را برای مشاور خود ارسال کرده و وی را نسبت ب انجام مسایل و تکالیف روزانه خود مطلع سازد.

توجه:هرگونه سستی و عدم ارسال گزارش روزانه توسط دانش اموز عواقب ان برعهده خود دانش اموز بوده.

وظایف والدین:

والدین موظف اند بر روی برنامه ی فرزندان خود نظارت کامل و تمام داشته باشند.

همچنین والدین موظف اند در انجام برنامه ریزی تکالیف که از سوی مشاور به دانش اموز خود داده شده است نظارت کافی و کامل داشته باشند.

همچنین والدین در صورت مشاهده هرگونه ناراحتی اختلال و بی نظمی دانش اموز در منزل و همچنین عدم صداقت دانش اموز در ارسال گزارش کار مراتب را به مشاور اطلاع دهند.

همچنین والدین میتوانند در طول ماه با انجام تماس های تلفنی با مشاور از فعالیت ها و روند پیشرفت تحصیلی دانش اموز خود مطلع شوند.

 

توضیحات طرح و خدمات مشاوره ای از زبان استاد محمدی

میتوانید هم اکنون از دو روش زیر اقدام فرمایید:

پرداخت آنلاین:

online_Payment

 

 

 

 

با کارت های عضو شتاب هم اکنون میتوانید به راحتی یک کلیک هزینه را پرداخت کنید.

لطفا پس از واریز شماره پیگیری+ ساعت دقیق  را به شماره ی ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیامک کنید.

 

تخفیف ویژه ی هزینه ی مشاوره

 

ادامه مرحله پرداخت

 

نکته :درصورت پردخت هزینه مشاوره بیش از دوماه ویا بصورت یکجا تا کنکور ۹۷ وبهره مندی از میزان تخفیف بیشتر پرداخت یکجا عبارت “مشاوره کامل را به شماره ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیامک نمایید

—————————————————————————————————

پرداخت به  روش کارت به کارت:

شماره کارت بانک ملت۴۵۴۹-۲۶۹۱-۳۳۷۸-۶۱۰۴به نام سید عاصم محمدی :

لطفا پس از واریز ساعت دقیق + شماره پیگیری را به ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیامک دهید.

 

sig

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *