س. تیر ۴ام, ۱۳۹۸

مقررات و وظایف :همواره درنظر داشته باشید که ثبت نام هردانش اموزی در مشاوره و برنامه ریزی به معنای قبول و پذیرش قوانین و مقررات زیر است.

جلسات مشاوره:باتوجه به انکه برای جلسات مشاوره برنامه ریزی و اطلاع رسانی از قبل صورت میگیرد لذا هرگونه تاخیر در جلسات مشاوره تلفنی بیش از ۵ دقیقه و درجلسات حضوری بیش از ۱۵ دقیقه موجب لغو جلسه خواهد شد. به استثنا جلساتی که دانش اموز از قبل (در زمان هماهنگی تایم جلسه) اطلاع داده و درخواست تغییر تایم مشاوره را داشته باشد.

دانش اموز موظف است هرشب بدون استثنا حتی باوجود کم کاری درسی و عدم اتمام برنامه ریزی مققر شده گزارش کار خود را اعلام نماید.

عدم ارسال گزارش کار به مدت سه روز ویا عدم پاسخگویی به تماس ها به سه بار پشت هم با یک اخطار و تذکر با دانش اموز و اطلاع رسانی به اولیا همراه بوده و درصورت تکرار از سیستم مشاوره حذف خواهید شد. و چنانچه تمایل به ادامه نیز داشته باشید باید مجددا از نو ثبت نام کرده و مجدد پروسه ثبت نام را تکمیل نمایید.

والدین نیز میتوانند درطول ماه دوبار باهماهنگی قبلی درخواست جلسه با شخص استاد محمدی را داشته تا از روند پیشرفت دانش اموز خود مطلع شوند.

قوانین پرداخت و عودت وجه

باتوجه به انکه سیستم مشاوره و برنامه ریزی ماهانه بوده بنابراین تمامی هزینه ها قبل از شروع دوره مشاوره دریافت میگردد بنابراین امکان پرداخت قسطی ویا هفتگی ان وجود ندارد.

قوانین انصراف: چنانچه بعد از ۲۴ ساعت از ثبت نام و قبل از شروع جلسات مشاوره درخواست انصراف دهد تمامی هزینه بصورت کامل عودت داده خواهد شد. اما بعد از برگزاری اولین جلسه و با اغاز مشاوره ماهانه امکان انصراف وجود نداشته و هزینه عودت داده نخواهد شد.

امکان انتقال جلسه مشاوره ماهانه به شخص دیگر به طوری که شخص دیگری جیگزین شما شده و از جلسات ومشاوره استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *