آخرین خبرها

شهریه پزشکی پردیس خودگردان۹۷

با توجه به اینکه تمامی دانشگاه های علوم پزشکی در کشور دارای پردیس خودگردان هستند.  داوطلبینی که خواستار تحصیل در رشته پزشکی در پردیس های خودگردان هستند می توانند با پرداخت شهریه پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ در دانشگاه های علوم پزشکی اردبیل، ارومیه، اصفهان، ایران، بابل، بندرعباس، تبریز، تهران، جندی شاپور اهواز، زاهدان، زنجان، شهید بهشتی، شیراز، کاشان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، مشهد، همدان و یزد به صورت متمرکز تحصیل نمایند.
داوطلبین می توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه های پردیس خودگردان و با پرداخت شهریه پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ در دانشگاه های گفته شده مشغول به تحصیل شوند که به طور خلاصه می توان شرایط تحصیل در پردیس خودگردان را به شرح ذیل اعلام نمود :
۱) داوطلب باید بتواند به راحتی شهریه پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ را پرداخت نماید

۲) باید کد رشته های مخصوص رشته پزشکی پردیس خودگردان را در انتخاب رشته خود لحاظ نماید.

۳) محل تشکیل کلاس های دروس تئوری و علوم پایه در پردیس ها و یا هر مکانی که دانشگاه صلاح بداند برگزار خواهد شد

۴) هرگونه انتقال و میهمان شدن از پردیس های خودگردان به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی داخل کشور، ممنوع است. بدیهی است نقل و انتقال و میهمان شدن از یک پردیس به پردیس دیگر در صورت موافقت پردیس مبدأ و مقصد، با رعایت سایر ضوابط مندرج در آیین نامه انتقال مربوط به پردیس های خودگردان، بلامانع است.

۵) دانش آموختگان پردیس های خودگردان هم مشابه سایر دانش آموختگان ملزم به گذراندن لایحه طرح نیروی انسانی هستند.

۶)در پایان دوره به دانش آموختگان مدرک تحصیلی مشابه دیگر دانشجویان همان دانشگاه ها، اعطاء خواهد شد.
شهریه پزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۷
با توجه به اینکه شهریه پزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۷ با توجه به دستور وزارت علوم به صورت هیات امنایی تعیین می گردد لذا بر این اساس پردیس های خودگردان دانشگاه های علوم پزشکی می توانند هر ساله به میزان ۱۰ تا ۱۵ درصد در هر سال تحصیلی افزایش شهریه داشته باشند.
هنوز میزان دقیقی از شهریه پزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۷ اعلام نشده است اما با توجه به اینکه شهریه پزشکی در سال تحصیلی ۹۶  حدودا از ۹۲/۶۱۰/۰۰۰ الی ۱۰۹/۱۲۰/۰۰۰ ریال می باشد داوطلبین می توانند برای محاسبه حدودی میزان شهریه پزشکی پردیس خودگردان ۹۷  با اضافه کردن ۱۰ تا ۱۵ درصد به مبالغ فوق میزان شهریه را محاسبه نمایند.

درباره ی... ACADEMYADMIN

همچنین این مطلب را مطالعه کنید.

دانشگاه یزد

دانشگاه یزد در بهمن ماه سال ۱۳۶۷ با تعداد ۴۰ نفر دانشجو در رشته تحصیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *

Watch Dragon ball super