آخرین خبرها

شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان۹۷

رشته دندان پزشکی یکی از رشته های پرطرفدار گروه آزمایشی تجربی می باشد که هر داوطلبی در کنکور سراسری تلاش می کند تا در یکی از رشته های دندان پزشکی و پزشکی یا داروسازی قبول شوند. با توجه به اینکه رقابت در این رشته ها بین متقاضیان بالا می باشد به همین دلیل قبولی در رشته دندان پزشکی در دانشگاههای دولتی بسیار دشوار می باشد به همین دلیل دانشگاه های دولتی با تاسیس شعباتی به نام پردیس خودگردان با دریافت شهریه اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند.
شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ شهریه بالایی می باشد که به اعتقاد برخی شاید پرداخت شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ به نسبت تحصیل در خارج از کشور مقرون به صرفه تر می باشد. البته باید گفت که شهریه ای که داوطلبین تحت عنوان شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان پرداختن می نمایند به نوعی خرید صندلی دندان پزشکی می باشد ولی از آنجایی که ممکن است برخی از دانشگاه های خارج از کشور در لیست دانشگاه های خارجی مورد تایید وزارت علوم نباشد پرداخت این شهریه مقرون به صرفه می باشد.
داوطلبین برای قبولی در رشته دندان پزشکی در پردیس خودگردان می توانند در انتخاب رشته کنکور ۹۷ خود اقدام به انتخاب این رشته ها نمایند و توجه داشته باشید که پذیرش در پردیس های خودگردان به صورت متمرکز بوده و متقاضیان می توانند با پرداخت شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ در این رشته تحصیل نمایند.
شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۷
با توجه به اینکه شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان در سال ۹۷ به صورت هیات امنایی تعیین می گردد و مطابق با دستورات وزارت علوم می توانند هر ساله به میزان ۱۰ تا ۱۵ درصد در هر سال تحصیلی افزایش شهریه داشته باشند.
با توجه به اینکه شهریه شهریه دندان پزشکی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مبلغی در حدود ۹۲/۶۱۰/۰۰۰ الی ۱۰۹/۱۲۰/۰۰۰ ریال می باشدداوطلبین می توانند با اضافه کردن ۱۰ تا ۱۵ درصد به مبالغ فوق می توانند به صورت حدودی میزان شهریه  دندان پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ را محاسبه نمایند. البته در زمان محاسبه شهریه پردیس خودگردان به این نکته توجه داشته باشید که میزان هزینه های واحدهای عملی و مواد دندانی دانشجویان دندان پزشکی در زمانی که به دوره بالینی وارد می شوند می بایست مبلغ ۶۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به شهریه دندان پزشکی پردیس خودگردان ۹۷ اضافه نمایند.

درباره ی... ACADEMYADMIN

همچنین این مطلب را مطالعه کنید.

دانشگاه یزد

دانشگاه یزد در بهمن ماه سال ۱۳۶۷ با تعداد ۴۰ نفر دانشجو در رشته تحصیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *

Watch Dragon ball super