س. مرداد ۱ام, ۱۳۹۸

تعهدات،شرایط ، قوانین

سلام وقت بخیر

به سیستم مشاوره ای مرکز مشاوره و برنامه ریزی واختلالات یادگیری استادعاصم محمدی خوش امدید.

در ابتدای کار لازمه چندتا نکته رو باهم مرور کنیم:

مهم ترین بخش هربرنامه ریزی انجام و عمل کردن به اون هستش بنابراین انجام برنامه ریزی و عملکرد شما بسیار برمون مهم هستش که شما بتونید اون برنامه ریزیو کامل انجام بدید و راه حل ما برای اطمینان از انجام برنامه ریزی توسط شما چکینگ شبانه با ارسال گزارش کار توسط شما هستش.

هرشب بعد از انجام برنامه ریزی شما موظف هستید گزارش کارهارو کامل بصورت پیامک و یا اس ام اس به شماره ی ۰۹۳۵۹۳۳۲۲۲۷ کارشناس یادگیری مرتبط خودتون ارسال کنید.

همچنین یک شب در میان نیز از جانب ما باشما تماس گرفته میشه که از میزان عملکردتون کارهایی که انحام دادید سوال پرسیده بشه و همچنین به مشکلاتی که براتون پیش میاد در طول روز شامل عدم تمرکز-بی انگیزگی-روش های مطالعه صحیح هر درس و… پاسخ داده بشه و یک نکته اموزشی به شما گفته بشه.

هرهفته نیز یک جلسه مشاوره تخصصی تلفنی بصورت اختصاصی نیز خواهید داشت که در اون جلسه برنامه ریزیتونو دریافت میکنید و همچنین به تحلیل عملکرد توسط شخص اقای محمدی پرداخته و یک جلسه مشاوره اختصاصی متناسب با عملکردتون برای شما گذاشته خواهد شد.

همچنین در طول هفته چندین بار در واتس اپ براتون فایل های صوتی که توسط استاد برای شما باتوجه به عملکردو یا پیشبرد اهداف برنامه ریزی بوده ضبط و به شما ارایه خواهد شد.وهمچنین سوالات شما شخصا توسط استاد پاسخ داده خواهد شد.

عدم ارسال گزارش کار به مدت سه روز ویا عدم پاسخگویی به تماس ها به سه بار پشت هم با یک اخطار و تذکر با دانش اموز و اطلاع رسانی به اولیا همراه بوده و درصورت تکرار از سیستم مشاوره حذف خواهید شد. و چنانچه تمایل به ادامه نیز داشته باشید باید مجددا از نو ثبت نام کرده و مجدد پروسه ثبت نام را تکمیل نمایید.

والدین نیز میتوانند درطول ماه دوبار باهماهنگی قبلی درخواست جلسه با شخص استاد محمدی را داشته تااز روند پیشرفت دانش اموز خود مطلع شوند.

والدین نیز چون خواستار پیشرفت و رشد دانش اموزان خود هستند نیز باید در این سیستم کمک رسان و یاری دهنده مانیز باشند و باهمکاری سیستم مرکز مشاوره و نظارت برروند عملکرد فرزند خود در منزل و اجرای برنامه ریزی محوله به دانش اموز داشته و مراتب کم کاری دانش اموز را به شخص استاد محمدی اطلاع دهند. درصورت اهمال کاری و عدم همکاری والدین مرکز مشاوره هیچگونه مسولیتی درخصوص کم کاری دانش اموز نخواهد داشت.

دانش اموزانی که مشاوره حضوری دارند نیز درنظر داشته باشند که چنانچه استثنا در طول ماه مشاوره حضوری هفتگی بخاطر امتحانات دانش اموز ویا مشکلات خاص برگزار نشود مشاوره تلفنی جایگزین ان جلسه خواهد شد و بصورت تلفنی صحبت ونکات ارایه خواهد شد و هزینه مشاوره ان نیز محسوب خواهد شد. اما چنانچه جایگزین جلسه حضوری جلسه مشاوره بصورت تلفنی برگزار نشود هزینه ای بابت ان نیز دریافت نخواهد شد.

لازم بذکرست که از انجا که سیستم مشاوره ای (حضوری ویا غیر حضوری)ماهانه بوده و جلسه ای نمیباشد. بنابراین دانش اموزان بابت هزینه جلسات اضافی هرماه نگران نباشند. در طول یکماه بیش از انچه که در خدمات امده باشما جلسه خواهیم داشت و شما لازم نیست که هزینه ای مازاد (بجز موارد خاص)بابت ان پرداخت نمایید. اخیرا برخی موسسات نیز اقدام به روش مشاوره ای جلسه کرده که هرجلسه نیز مبلغ بیش از ۱۵۰ تومان دریافت میکنن و دانش اموز نیز هر سه روز یکبار با مراجعه به این موسسات باید این مبلغ را به ازای هرجلسه پرداخت نماید که در طول ماه هزینه گزاف و زیادی برای دانش اموز خواهد داشت. در سیستم مشاوره ای استاد محمدی شما با پرداخت یک هزینه در طول ماه از تمامی خدمات بهره مند خواهید شد و نیازی به پرداخت مبالغ بیشتری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *