س. مرداد ۱ام, ۱۳۹۸

انتخاب رشته ی کنکور۹۵

مشاوره انتخاب رشته ی ویژه ی کنکور۹۵

 

انتخاب رشته ی تلفنی ویژه داوطلبان کنکور ۹۵

pixgallery_428163110ن

??انتخاب رشته =انتخاب سرنوشت
جمله ی معروف ایکاش میشد سرنوشت را از سر نوشت
جمله ایست که هرفردی حداقل یکبار درطول عمر خود انرا در وصف حال خود بکار برده!بعد از یکسال زحمت کم یا زیاد ،ماه ها تلاش هرجی بود تموم شد
باتوجه به سطح سوالات امسال هرکسی هم زیر زبونش میگه ایکاش بیشتر میخوندم ،ایکاش بیشتر حواسمو جمع میکردم،و کلی ایکاش دیگه که کار از کار گذشته
یادمه درشروع سال تحصیلی در یکی از فایلهای صوتی مشاوره ایم گفتم که حواستونو جمع کنید اگر الان ۱۸-۱۹سال زندگی کردین و اختیارتون ،سرنوشتتون ،زندگیتون دست خودتون نبوده اماازالان ببعد میتونید ۳۰-۴۰سال زندگیتون طبقه اجتماعی شغل و کلی چیزهای دیگه رو میتونید خودتون تعیین کنید.
اگر ازاین ایکاش ها در زندگیتون زیاده
باید بگم که هنوز کنکورت به پایان نرسیده،هنوز این راه انتخاب و تعیین سرنوشت به پایان نرسیده، چون مهمترین بخش کنکور انتخاب رشته ی درست ،دقیق و اصولی هستش،
کسانی رومیشناسم که درهمین انتخاب رشته ی سال گذشته با رتبه سه رقمی مردود شده چون نتونسته انتخاب رشته اصولی و دقیق خودشو داشته باشه
مشاور نماهایی هستند که صرفا به سابقه غیر تخصصیشون درحوزه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته مینازند اما غافل ازاینکه حتی رتبه بندی دانشگاه ها و کف قبولی رشته ها را نمیدانند.
کسانی که برای رتبه ی چهارهزار تمامی پزشکی های کشور انتخاب کردند و اون شخص از حق طبیعی تحصیل درسایر رشته های به مراتب بهتراز پزشکی با بازار کاری بهتر محروم شد.
باید مراقب باشید که انتخاب ایندتون به چه کسی میدید! از تجربه اصولی و سابقه ی حرفه ای و تخصصی اون شخص حتما اگاهی و اطمینان داشته باشید نه اینکه صرفا براساس گفته های دیگران تبلیغات پرزرق و برق دیگران اعتماد کرده و به سراغ افراد گمنام و بی سابقه این افراد برید.
باید مراقب باشید که انتخاب رشته ی تحصیلی و بازار کار چهارسال اینده رشته ی انتخابی شما با عمر تکرار نشدنی شما سپری میشه پس به دقت انتخاب کنید و با چشمی باز از یک راه شناس و فرد خبره و حرفه ای مشاوره و مشورت بگیرید.

دراین خصوص به روال سالیان گذشته باتوجه به تجربه ی موفق درزمینه ی انتخاب رشته ،امسال هم اینکار را با ارایه مشاوره ها فایل های همایشی جلسات و کارگاه های اموزشی درخصوص انتخاب رشته و اطلاعات لازم دراین خصوص را باقیمتی پایین ولی کیفیت بالا و بصورت تخصصی و جامع و کامل( برخلاف قیمت های نجومی سایر افراد و موسسات که متاسفانه ازعدم اگاهی دانش اموزان درخصوص انتخاب رشته به نفع جیب خودشان سواستفاده خواهند کرد )دراختیارتان خواهیم گذاشت.

انتخاب رشته امسال باخدمات مختلفی برایتان ارایه خواهدشد.

در سایت و کانال تلگرام با پرسش و پاسخ درخصوص انتخاب رشته،سوالات متداول درخصوص سهمیه ها پشت کنکور ماندن و… وهمچنین ارایه چندفایل صوتی اموزشی ومشاوره ای برای اگاهی سازی و روشن سازی مباحث انتخاب رشته که بصورت رایگان برایتان درسایت barname100.ir خواهد بود.

☎️انتخاب رشته تلفنی ?
انتخاب رشته تلفنی در سه جلسه تلفنی بصورت کامل
درقالب مشاوره ،تصمیم گیری و صحبت درخصوص رشته ها دانشگاه ها قبولی در رشته های مختلف و ازهمه مهمتر بازارکار رشته ها
و درنهایت انتخاب دقیق و اصولی و ازهمه مهمتر انتخاب ترتیبی و الگومندی چینش رشته ها
برایتان برگزارخواهدشد.
هزینه ی سه جلسه انتخاب رشته برای دانش اموزان ۱۵۰ تومان خواهد بود.

انتخاب رشته حضوری?
انتخاب رشته حضوری امسال در دو روش اجرا خواهد شد
که درقالب دوجلسه مشاوره
یک جلسه تلفنی به مدت یکساعت مشاوره اطلاعات رشته ها سهمیه ها کف قبولی رشته هاو… و یک جلسه حضوری دوساعته انتخاب رشته اطلاعات رشته ها و لیست نهایی انتخاب رشته.
همچنین لازم بذکرست امسال بدلیل درخواست شهرهای مختلف درخصوص انتخاب رشته حضوری
درهرشهری که حداقل ۱۰نفر دانش اموز برای انتخاب رشته حضوری اعلام امادگی کنند.انتخاب رشته ی حضوری وشخصی برای دانش اموزان در ان شهر برگزار خواهد شد.
هزینه انتخاب رشته حضوری و شخصی
۲۵۰تومان خواهد بود.

جهت ثبت نام انتخاب رشته را به شماره۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ مشاور سیدعاصم محمدی پیامک کنید.

نحوه ی کار:

    مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته

      گوش کردن به فایل صوتی ویژه انتخاب رشته(مرداد ماه منتشر میشود.)

آماده سازی لیست انتخاب رشته براساس اطلاعات خواسته شده در فایل صوتی

جلسه ی اول:مشاهده و بررسی کارنامه  و اطلاعات آن

       بررسی علاقه مندی های داوطلب در خصوص شهر و رشته ی مورد نظر شما

جلسه ی دوم:چک کردن علاقه مندی ها-جلسه ی پرسش و   پاسخ برای اطمینان نهایی

**[در این جلسه توضیحاتی درباره ی رشته های همسطح رتبه ی شما و

شهر های خاص رشته های برتر در ارتباط با رتبه ی شما

اینده ی شغلی هررشته بازار کار دراینده و…و… به شما داده خواهد شد.]

جلسه سوم:کامل کردن فرم نهایی انتخاب رشته بهمراه اخرین ویرایش لیست

و ثبت در سایت سنجش.

entekhab-reshte

 

    **یادتون باشه انتخاب رشته انتخاب اینده و سرنوشتته

تو یکسال درس خوندی تا آینده تو بسازی و انتخاب رشته ات قدم اخر این مرحله ست. که دقیقا راهتو مسیرتو مشخص کنی و 

مواظب باش چیمیکنی!حتما برای مشورت و کمک گرفتن اقدام کن!بی گدال به آب نزن!

درصورت تمایل  به انتخاب رشته تلفنی از هم اکنون با

ارسال پیامک ” انتخاب رشته” به ۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ پیش ثبت نام کنند

و در اولین اولویت تعیین رشته کنکور۹۵ قرار بگیرید.

جهت اطلاعات بیشتر کلیک کنید انتخاب رشته انتخاب آینده

 

به کانال ویژه انتخاب رشته بپیوندید

پرسش و پاسخ اطلاعات رشته ها -رتبه قبولی برای رشته های مختلف

https://telegram.me/joinchat/BqNoOj8gEIQaeITmNy-AOQ

 

97 دنبال این می گردید “انتخاب رشته ی کنکور۹۵

 1. سلام
  ببخشید با رتبه سهمیه منطقه یک ۱۲۲۰ و زیر گروه یک ۲۳۰۰ امکان پزشکی هست؟؟

  زیر گروه دو ۱۶۳۰ امکان دارو کدوم شهر ها هست؟؟

 2. از شیمی دارویی به داروسازی
  الان که فصل انتخاب رشته هستش خیلی از بچه ها سوال براشون یپش اومده که ایا از شیمی دارویی به داروسازی راهی هست یا خیر. متاسفانه مشاور هایی که اطلاعات کاملی ندارند به بچه ها اطلاعات غلط میدن و میگن که از شیمی دارویی به داروسازی رفتن میسر هستش در صورتی که به طور کامل اطلاعات در این زمینه ندارند.

  شیمی دارویی زیر مجموعه ی رشته های وزارت علوم هستش و داروسازی زیرمجموعه رشته های وزارت بهداشت! همین باعث میشه که وزارت بهداشت به شیمی دارویی ها به چشم اعضای جامعه ی نظام سلامت نگاه نکنه. البته ناگفته نمونه که یه آزمون Ph.D هستش که ارشد های رشته های مختلف شیمی (مخصوصا شیمی دارویی) میتونن شرکت کنند. این آزمون پی اچ دی توسط وزارت بهداشت به صورت سالانه برگزار میشه و داوطلبان میتونند. کسایی که در این آزمون قبول بشن میتونن برن دانشکده های داروسازی زیرنظر وزارت بهداشت درس بخونن و حقوق ماهیانه ۸۰۰ هزار تومان هم دریافت میکنند (در سال ۹۵ این مبلغ بود مسلما سال های آتی افزایش خواهد یافت). شانس قبولی بچه های ارشد شیمی توی این آزمون خیلی بالاست چون اکثر مواد امتحانی این ازمون از درس هایی هستش که در دوره ی لیسانس و ارشد گذروندند اما اینجا یه مشکلی بوجود میاد (که اکثر مشاور های کنکور ازش بی خبر هستند و اطلاعات غلط به بچه ها میدن!) و اون این که کسی که این آزمون پی اچ دی رو بده فقط و فقط میتونه گرایش شیمی دارویی رو در دانشکده های داروسازی بخونه و فارغ التحصیل این گرایش مجوز تاسیس داروخونه نداره!

  اما خب مسلما مزیت هایی هم داره کسایی که از این طریق یعنی ارشد شیمی (که بهتره شیمی آلی یا شیمی دارویی باشه) برن و این آزمون رو شرکت کنند همون طور که گفتیم حقوق ماهیانه دریافت می کنند و علاوه بر اون یکی از علمی ترین و کاربردی ترین رشته های دنیا رو قبول شدند. کسایی که این دکتری رو بگیرند گرچه نمیتونن داروخونه بزنن اما میتونن جذب شرکت های داروسازی بشن و یا خودشون به طور مستقل به صورت پژوهشی در مورد دارو های مختلف کار کنند و یا حتی دارو های جدید بسازند.

  پس در نتیجه چنان چه شما علاقه زیادی به داروسازی دارید ولی نتوانستید رتبه ی لازم برای این رشته را کسب کنید و صرفا هدفتون از رفتن به این رشته زدن داروخانه و یا دکتر داروخانه شدن نیست میتونید این راه رو انتخاب کنید و یک متخصص مورد احترام در زمینه ی دارو شوید.
  ه دنبال سوالات بسیار زیادی که دوستان در مورد نحوه ی تغییر رشته از شیمی به داروسازی پرسیده بودند لازم شد تا چند نکته را در مورد این موضوع به صورت این مطلب به اطلاع دوستان برسانیم

  ابتدا باید متذکر شویم که به طور کلی از دوره ی کارشناسی نمی توان به رشته های داروسازی و پزشکی تغییر رشته داد. خیلی از دوستان این سوال را پرسیده بودند که آیا از کارشناسی هم می شود به داروسازی رفت یا خیر که پاسخ ما قطعآ خیر است.

  اما ساده ترین راه برای رفتن به داروسازی این است که شما دوره ی ارشد خود را در شیمی بخوانید و بعد از آن در آزمون تخصصی پی اچ دی داروسازی که هر سال توسط وزارت بهداشت برگزار می شود شرکت کنید. این آزمون شامل درس هایی مثل تجزیه دستکاهی، شیمی آلی، شیمی تجزیه، بیولوژی و فارماکولوژی استو برای همین دانشجو های ارشد شیمی شانس خوبی برای قبولی دارند و هر ساله بسیاری از دانشجو های رشته ی شیمی در این آزمون پذیرفته می شوند و دوره ی پی اچ دی خود را در دانشکده های داروسازی زیر نظر وزارت بهداشت می گذرانند. لازم به ذکر است که این دانشجویان در دوره ی پی اچ دی خود از حقوق ماهیانه حدود ۸۰۰ هزار تومان نیز بهرمند خواهند بود که این موضوع در رشته های شیمی وجود ندارد. برای این موضوع دانشجویان شیمی فقط می توانند در رشت هی شیمی دارویی دانشکده های داروسازی پذیرفته شوند و سایر رشته های پی اچ دی مانند داروسازی گیاهی یا داروسازی بالینی یا داروسازی صنعتی را نمی توانند شرکت کنند . اما رشته ی شیمی دارویی به نوبه ی خود شاید علمی ترین شاخه ی داروسازی است و من مطمئن هستم دانشجویان رشته ی شیمی حتمآ از آن لذت وافری خواهند برد.

  بهتر است دانشجوی کارشناسی که می خواهد در رشته ی داروسازی ادامه ی تحصیل دهد دوره ی ارشد خود را شیمی آلی بخواند. زیرا رشته ی شیمی دارویی بسیار زیاد به شیمی آلی مرتبط است و بسیاری از اصول سنتز ترکیبات آلی از جمله داروها موضوع این رشته می باشد. مثلآ در دوره پی اچ دی دانشجوی پی اچ دی باید بتواند مولکول های دارویی را سنتز کند به همین دلیل باید راه و روش سنتز ترکیبات آلی جدید را به خوبی در دوره ی ارشد فراگرفته باشد. لازم به ذکر است که اساتید دانشکده های داروسازی نیز در مصاحبه ی دکتری بیشتر راغب هستند از دانشجو های شیمی در گرایش آلی انتخاب کنند تا گرایش های شیمی فیزیک و معدنی و تجزیه. زیرا این دانشجویان بیشتر به کار آن ها و گروه تحقیقانتی آن ها خواهند آمد.

  اخیرآ وزارت علوم نیز رشته ی شیمی دارویی را به مجموعه ی رشته های شیمی افزوده است و خوب دانشجویی که همان ارشد خود را شیمی دارویی بخواند خوب خیلی خیلی شانس بیشتری برای قبولی در شیمی دارویی وزارت بهداشت دارد.

  البته دانشجویان به طرق دیگری نیز می توانند زمینه ی تحقیقاتی خود را به شیمی دارویی بکشانند. یکی از راه های این است که همان پی اچ دی شیمی را ادامه دهند ولی با اساتیدی کار کنند که زمینه ی تحقیقاتی آن ها شیمی دارویی است مانند دکتر مطلوبی در دانشگاه شریف، دکتر جهانبخش قاسمی دانشگاه خواجه نصیر و دکتر نوروزی و گنجعلی در دانشگاه تهران. بسیاری از دانشجویان دکتر گنجعلی (شیمی تجزیه) در دانشگاه تهران پروژه های خود را با همکاری اساتید داروسازی دانشگاه تهران انجام می دهند و این دانجویان در انتهای دوره ی پی اچ دی خود متخصص زمینه ی شیمی دارویی می شوند اما مدرک آن ها شیمی تجزیه است و خوب حقوق ماهی ۸۰۰ هزار توان را هم ندارند.

  منبع مجله اینترنتی سنجش

  1. من خودمم مشغول تحصیل در این رشته هستم دوستان
   فقط شما دوستان با تحصیل در این رشته حق تاسیس دارو خانه به اسم خو ردا ندارید !!!!
   ولی میتوتنید در دارو خانه مشغول کار بشید
   نسخه خوانی کنید
   ولی تو کارخونه دارو سازی می تونید کار کنید
   پژوهشی کار کنید بهتره
   اون موقع در آمد بیشتری دارید

 3. سلام آقای محمدی..یه راهنمایی ازتون میخوام…من رشتم تجربی هستش وکلا عاشق ۳تا رشته بیشتر نیستم…داروسازی روانشناسی ومیکروبیولوژی..متاسفانه رتبه مورد نظر داروسازی رو نیاوردم…پشت کنکورم نمیخوام بمونم..میخوام دانشگاه آزاد برم وبعد دوباره توکنکور شرکت کنم…به نظر خودتون میکروبیولوژی برم یا روانشناسی؟؟قصدمم اینه که تحصیلاتمو تا دکتری ادامه بدم..من عاشق جفتشونم ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم واقعا..هرکسی هم یه چیزی میگه..توروخدا شما حرف آخرو به من بزنین تاخیالم راحت شه

 4. با سلام من امسال کنکور ادبیات داشتم خیلی دوست دارم تو دانشگاه رشته فقه و اصول بخونم ایا تو انتخاب رشته ادبیات چنین رشته ای هست یا نه؟ ممنون میشم توضیح بدین .و اینکه با چه رتبه ای میشه تو این رشته دانشگاه دولتی قبول شد؟ خیلی ممنون

 5. با سلام من رتبه ی یازده هزار منطقه سه شدم ایا امکان قبولی در رته هایی مثل اتاق عمل و علوم ازمایشگاهیی در اطراف تهران مثل قم و سمنان را داشت

 6. سلام اقای محمدی.ی سوال…….تو کارنامه من تو قسمت تاثیر مدل و س ابق تحصیلی..تو زیر زیر گروه هام زده.فاقد سوابق تحصیلی یا یکی دیگ از زیر گروه هام .فقط معدلو پیشو تاثیر دادن…ولی مال بقیه دوستام ب ای صورت نیس…ب نظر شما مشکلی داره کارنامم باید بزنم اعتراض؟؟ خواهش میکنم جواب بدین

 7. سلام
  اقای محمدی با رتبه ۷۵۰۰ در سهمیه و ۱۴۳۰۰ در کل بهونظر شما من حسابداری و صنایع و مهندسی پزشکی و مکانیک کجا رو بزنم
  مرسی از رهانماییتون

 8. سلام خوب هستید می خواستم یه سوال بپرسم ولی خجالت میکشم!!!!!!!!!!!!بارتبه پنجاه هزار شهرستان دانشگاه دولتی چیزی میشه خوند

 9. اقای محمدی دستم به دامنت من ۱۰هزار شدم امیدی به بین الملل هس یا باید موند اکه بمونم سومین ساله کنکور میدم

 10. سلام.استادمیشه رتبه تون رو توی کنکور سراسری بگین؟من شنیدم شما تو سال های گذشته جزء نفرات برترکنکوربودین.درسته؟
  ممنون

 11. ?انتخاب رشته درواقع کنکور دوم شماست❗️
  اما فرقش با کنکور اولتون اینه که اونجا تنها بودین ولی برای انتخاب رشته میتونید از بهترین کارشناسها استفاده کنید.

  دانش اموزای زیادی بودن که تمام زحماتشون رو با انتخاب رشته ی اشتباه از بین بردن.

  ❌انتخاب رشته رو جدی بگیرید❌

 12. سلام اقای محمدی.من امسال پشت کنکور بودم حدودا بین۵۰۰۰_۷۰۰۰میارم به نظرتون کدوم دانشگاه بین الملل رو بزنم کیش جلفا… منطقه ۳ هستم لطفا جواب بدین من تلگرام ندارم.و لطفا شرایط این دانشگاه هار بگین که چه جوری ثبت نام کنیم و اینجورچیزا واقعااااا ممنونم استاد

  1. سلام اجازه بدین نتایج بیاد و نتیجتونو به من اطلاع بدید تا دقیق تر راهنمایبتون کنم، هرسال پذیرش های متفاوت هست ، شما اخرین قبولی بین الملل را در شهر مورد علاقتون میتونید درسایت کانون ببنید . بین الملل استان خودتون بهترین گزینه هست

 13. سلام دو تا سوال داشتم پرستاری بقیه الله از لحاظ حقوق بهتره یا پرستاری دولتی؟
  واینکه دانشگاه بقیه الله تا چه رتبه ای در منطقه دو برای رشته های پرستاری و علوم آزمایشگاهی پذیرش داره

 14. سلام اقای محمدی میخواستم بدونم تا چه حد میشه به تخمین رتبه ای که سایت کانون گذاشته اعتماد کرد؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

 15. سلام؛ اگ با رتبه زیر ۴۰۰۰ منطقه ۲ بخوام برم به دانشگاه ازاد دندونپزشکی کجا هارو میتونم در نظر بگیرم؟؟ ایا در مازندران همچین دانشگاهی وجود داره؟؟ ممنون

 16. حسین:
  توی سایت گزینه وقتی میخوای انتخاب رشته کنی
  دوقسمت هست اولویت رشته و شهر
  وقتی اینارو انتخاب میکنی و میزنی انتخاب رشته کنه یه رشته هایی میاره که من انتخاب نکردم و بقلش نوشته براساس اولویت شهر این رشته ها رو اورده
  ایا انتخاب رشته ازمون سراسری هم همینطوریه
  بعد بهترین رشته ای که با رتبه ۲۰۰۰۰تجربی میشه رفت چیه فقط دولتی

    1. ?انتخاب رشته =انتخاب سرنوشت
     جمله ی معروف ایکاش میشد سرنوشت را از سر نوشت
     جمله ایست که هرفردی حداقل یکبار درطول عمر خود انرا در وصف حال خود بکار برده!بعد از یکسال زحمت کم یا زیاد ،ماه ها تلاش هرجی بود تموم شد
     باتوجه به سطح سوالات امسال هرکسی هم زیر زبونش میگه ایکاش بیشتر میخوندم ،ایکاش بیشتر حواسمو جمع میکردم،و کلی ایکاش دیگه که کار از کار گذشته
     یادمه درشروع سال تحصیلی در یکی از فایلهای صوتی مشاوره ایم گفتم که حواستونو جمع کنید اگر الان ۱۸-۱۹سال زندگی کردین و اختیارتون ،سرنوشتتون ،زندگیتون دست خودتون نبوده اماازالان ببعد میتونید ۳۰-۴۰سال زندگیتون طبقه اجتماعی شغل و کلی چیزهای دیگه رو میتونید خودتون تعیین کنید.
     اگر ازاین ایکاش ها در زندگیتون زیاده
     باید بگم که هنوز کنکورت به پایان نرسیده،هنوز این راه انتخاب و تعیین سرنوشت به پایان نرسیده، چون مهمترین بخش کنکور انتخاب رشته ی درست ،دقیق و اصولی هستش،
     کسانی رومیشناسم که درهمین انتخاب رشته ی سال گذشته با رتبه سه رقمی مردود شده چون نتونسته انتخاب رشته اصولی و دقیق خودشو داشته باشه
     مشاور نماهایی هستند که صرفا به سابقه غیر تخصصیشون درحوزه مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته مینازند اما غافل ازاینکه حتی رتبه بندی دانشگاه ها و کف قبولی رشته ها را نمیدانند.
     کسانی که برای رتبه ی چهارهزار تمامی پزشکی های کشور انتخاب کردند و اون شخص از حق طبیعی تحصیل درسایر رشته های به مراتب بهتراز پزشکی با بازار کاری بهتر محروم شد.
     باید مراقب باشید که انتخاب ایندتون به چه کسی میدید! از تجربه اصولی و سابقه ی حرفه ای و تخصصی اون شخص حتما اگاهی و اطمینان داشته باشید نه اینکه صرفا براساس گفته های دیگران تبلیغات پرزرق و برق دیگران اعتماد کرده و به سراغ افراد گمنام و بی سابقه این افراد برید.
     باید مراقب باشید که انتخاب رشته ی تحصیلی و بازار کار چهارسال اینده رشته ی انتخابی شما با عمر تکرار نشدنی شما سپری میشه پس به دقت انتخاب کنید و با چشمی باز از یک راه شناس و فرد خبره و حرفه ای مشاوره و مشورت بگیرید.

     دراین خصوص به روال سالیان گذشته باتوجه به تجربه ی موفق درزمینه ی انتخاب رشته ،امسال هم اینکار را با ارایه مشاوره ها فایل های همایشی جلسات و کارگاه های اموزشی درخصوص انتخاب رشته و اطلاعات لازم دراین خصوص را باقیمتی پایین ولی کیفیت بالا و بصورت تخصصی و جامع و کامل( برخلاف قیمت های نجومی سایر افراد و موسسات که متاسفانه ازعدم اگاهی دانش اموزان درخصوص انتخاب رشته به نفع جیب خودشان سواستفاده خواهند کرد )دراختیارتان خواهیم گذاشت.

     انتخاب رشته امسال باخدمات مختلفی برایتان ارایه خواهدشد.

     در سایت و کانال تلگرام با پرسش و پاسخ درخصوص انتخاب رشته،سوالات متداول درخصوص سهمیه ها پشت کنکور ماندن و… وهمچنین ارایه چندفایل صوتی اموزشی ومشاوره ای برای اگاهی سازی و روشن سازی مباحث انتخاب رشته که بصورت رایگان برایتان درسایت barname100.ir خواهد بود.

     ☎️انتخاب رشته تلفنی ?
     انتخاب رشته تلفنی در سه جلسه تلفنی بصورت کامل
     درقالب مشاوره ،تصمیم گیری و صحبت درخصوص رشته ها دانشگاه ها قبولی در رشته های مختلف و ازهمه مهمتر بازارکار رشته ها
     و درنهایت انتخاب دقیق و اصولی و ازهمه مهمتر انتخاب ترتیبی و الگومندی چینش رشته ها
     برایتان برگزارخواهدشد.
     هزینه ی سه جلسه انتخاب رشته برای دانش اموزان ۱۵۰ تومان خواهد بود.

     انتخاب رشته حضوری?
     انتخاب رشته حضوری امسال در دو روش اجرا خواهد شد
     که درقالب دوجلسه مشاوره
     یک جلسه تلفنی به مدت یکساعت مشاوره اطلاعات رشته ها سهمیه ها کف قبولی رشته هاو… و یک جلسه حضوری دوساعته انتخاب رشته اطلاعات رشته ها و لیست نهایی انتخاب رشته.
     همچنین لازم بذکرست امسال بدلیل درخواست شهرهای مختلف درخصوص انتخاب رشته حضوری
     درهرشهری که حداقل ۱۰نفر دانش اموز برای انتخاب رشته حضوری اعلام امادگی کنند.انتخاب رشته ی حضوری وشخصی برای دانش اموزان در ان شهر برگزار خواهد شد.
     هزینه انتخاب رشته حضوری و شخصی
     ۲۵۰تومان خواهد بود.

     جهت ثبت نام انتخاب رشته را به شماره۰۹۳۷۰۵۷۳۷۹۶ مشاور سیدعاصم محمدی پیامک کنید.

 17. سلام،استاد.بنظرشما با این رتبه ها میشه زبان خوارزمی کرج قبول شد.ادبیات۶۰عربی۴۰دینی۸۰زبان۷۰زبان تخصصی۷۰٫

 18. ببخشید انقد سوال میپرسما
  میخاستم بگم با دیپلم ریاضی میشه کنکوره تجربی داد؟
  میخام سونوگرافی یا فیزیوتراپی بخونم فرقسم برام نمکنه ازاد باشه یا سراسری منطقه دو هستم میشه تقریبا رتبه لازم واسه قبولیشو بگید

 19. سلام میخاستم ببینم برای هوشبری باید رتبت زیره چند هزار باشه منطقمم دو هستش
  هم رتبه ازاد میخام هم سراسری

 20. سلام می خواستم بدونم شرایط قبولی در دانشگاه بقیه الله چیه و پرستاری و علوم آزمایشگاهی اون تا چه رتبه ای در منطقه۲ پذیرش میکنه؟ممنون

 21. سلام استاد.من قصد دارم دوباره کنکور بدم ولی میخوام دانشگاهم برم ولی فقط میخوام دولتی شبانه برم،رشته های پیرا پزشکی شبانه شامل چه رشته هایی هست؟ممنون

 22. سلام اگه الویت اولم رو نیمه متمرکز فرهنگیان بعدش متمرکز فرهنگیان بعدشم متمرکز سایر دانشگاه هارو برام مشکلی پیش نمی یاد خواهش می کنم راهنمایم کنید

 23. سلام میخاستم بپرسم ایا دانشگاه غیر انتفاعی رشته فیزیوتراپی وپرستاری داره وبارتبه ۱۵۰۰۰میشه تهران غیرانتفاعی این رشته ها روقبول شد؟ کد رشته های دانشگاه غیر انتفاعی رواز کجا بدست بیارم؟

 24. سلام آقای محمدی . خسته نباشین . ببخشید یک سوال داشتم برای اینکه در پیام نور رشته های صرفا سوابق تحصیلی رو بزنم تو انتهاب رشته همین که کد رشته و دانشگا رو بزنم کافیه ؟ یا باید ثبت نامه خاصی انجام بدم . چون تو سایت سنجش پستی دیدم که در مورد ثبت نام سوابق تحصیلی نوشته شده بود ولی توجه نشدم منظورشو . با تشمر فراوان

 25. سلام ببخشید رشته ی الهیات و معارف اسلامی_فقه و مبانی حقوق اسلامی با فقه و حقوق اسلامی یکیه…!؟؟؟؟؟

 26. سلام خسته نباشید
  ببخشیدمن رتبم ۱۵۹۰۰شده تومنطقه ۱کشوریمم ۳۶۰۰۰میتونم معدن دانشگاه سهند قبول شم؟

 27. سلام من مجازبه انتخاب رشته روزانه نشده ام ایامیتوانم دررشته های روزانه ای که صرفابراساس سوابق تحصیلی است شرکت کنم

 28. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم رتبه سهمیه من۳۷۶۵۴شده ورتبه کشوری بدون سهمیه۱۰۵۸۱۸شده رشته انسانی هستم بندرعباس امکان قبولی در رشته ای دارم؟چه رشته ای؟

 29. سلام اقای محمدی یه سوال داشتم:اگر من تو انتخاب رشته امسال اول رشته های نیمه متمرکز و بزنم و تو مصاحبه قبول نشم اونوقت دیگه نمی تونم رشته های متمرکز های بعدی را برم؟ممنون میشم اگه جواب بدین.

 30. سلام . آقای محمدی من خیلی عزر میخوام که انقدر ازتون سوال میپرسم . من کسی رو ندارم که در این موراد ازش بپرسم برای همین استرسم بیشتره . یک سواله جزئی داشتم اگه لطف کنید جواب بدین کمک بزرگی بهم کردین و دعا میکنم خدا ازتون راضی باشه و هر حاجتی دارید برآورده بشه . سوالم اینه که وقتی میخوایم انتخاب رشته کنیم تو قسمتی که باید نام رشته رو بنویسیم . رشته ایی مثل الهیات و معارف اسلام علوم قرآن و حدیث یا الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق اسلامی ، وقتی میخوایم بنویسیمشون باید قسمت اولشو که الهیات و معارف اسلامی که بین این رشته ها مشترکه رو بنویسیم ؟ یا مثلا فقد بنویسیم علوم قرآن و حدیث ؟ یا فقه و مبانی حقوق اسلامی ؟ بعد برای نام دانشگاه ، دانشگاه هایی که تو چند تا شهر هست مثل دانشگاه تهران رو توی دفترچه نوشته دانشگاه تهران (محل تحصیل پردیس فارابی قم ) مثلا من باید کلشو با نوشته ی داخل پرانتز بنویسم تو انتخاب رشته ؟ یا فقد بزنم پردیس قم ؟ و همینطور پیام نور رو هم باید تو پرانتز بنویسم محل تحصیل قم ، ؟ من بازم عزر میخوام .

 31. سلام خیلی خیلی شرمندم که دوباره سوال میپرسم .

  من در زمان ثبت نام کنکور بخش علاقه مندی به پیام نور را نزدم .

  الان برای اینکه بخوام پیام نور را هم بزنم باید کارت دریافت کنم .

  توی سایت سنجش هرچقدر گشتم پستی پیدا نکردم که بتوانم کارت را دریافت کنم .

  میتوانم بپرسم چگونه میشود کارت اعتباری علاقه مندی به پیام نور را دریافت کنم ؟ واقعا شرمنده ام و معزرت میخواهم.

 32. سلام . خیلی تشکر میکنم که پاسخ سوالات مردم را میدهید خدا خیرتون بده کمکه بزرگی میکنید . میخواستم بپرسم من در ازمون کنکور سراسری کارشناسی ۹۴ انسانی رتبه ی ۱۹۸۹۷ اووردم ایا احتمال قبولی رشته علوم قران و حدیث ذر دانشگاه قم را دارم ؟ یا دانشگاه علوم و معارف قران کریم قم ؟

 33. سلام ببخشید اقای محمدی یه سوال یه دانش اموز سال سوم که سال بعد کنکورداره و هنوز تصمیمی برای رشته دانشگاهیش نگرفته اونوقت این موضوع طبیعیه؟؟تازه حتی برای خودم دانشگاه و رتبمم تعیین کردم حالا به این میگن بی هدفی دقیقا؟؟؟

  1. سلام
   اره کاملا طبیعیه خیالتون راحت
   چون دراصل شما فعلا هیچ سرررشته ایی توی درسها و رشته ها و بازار کارشون نداری
   وبرای کنکورتم شما باید برای رتبه و دانشگاهت بجنگی نه برای رشته ی خاص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمز امنیتی *